Menu
Menu
Košík

NOVÁ  LETNÁ  KOLEKCIA  UŽ  V PREDAJI 🌴🌞

O nás

V Littleone nájdete tie najdizajnovejšie produkty pre bábätká a deti v severskom štýle s dôrazom na dizajn, kvalitu a funkčnosť. Doplnky a hračky, ktoré Vám ponúkame, sú vyrábané z ekologických a organických materiálov. Každý nový produkt vyberáme veľmi starostlivo, aby sme Vám mohli ponúknuť tú najvyššiu škandinávsku kvalitu. Značky, s ktorými spolupracujeme sú Liewood, Fabelab, Elodie, Konges Slojd, Sebra, Mr Maria, Cam Cam Copenhagen, Saga Copenhagen a inéLittleone bol tvorený s láskou, detailne sme tvorili koncept aj celkový dizajn, ktorý dokonalo hrá s použitými materiálmi a produktami, ktoré ponúkame.

 


 

Dizajnová predajňa

Okrem eshopu nás nájdete aj v dizajnovej kamennej predajni Littleone v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave, kde Vám vždy radi a ochotne poradíme.

Kto vymyslel koncept Littleone?

Toto som ja. Mamina Lenka, zamilovaná do krásnych vecí pre deti, človek s večne dobrou náladou a pohodovým prístupom ku všetkému.

Mám blízko k architektúre a preto som si dala záležať aj na tom, ako obchodík bude navrhnutý a aby všetko spolu dokonalo hralo. Keď som mala čerstvo dve deti, sen o malom dizajnovom obchodíku sa začal stávať skutočnosťou. Littleone som si vysnívala v koncepte rozkošných a hravých doplnkov pre deti a taký, kam sa radi vrátite, pretože viete, že v ňom vždy vyberiete niečo špeciálne pre svoje dieťatko.

A prečo práve názov Littleone?

Inšpiroval ma náš najmenší člen tímu, tkz. “Littleone”.

Mal len pol roka, keď ma napadlo vytvoriť tento náš špeciálny obchodík.

A ako to vyzerá v Littleone?

Littleone je jedinečný dizajnový obchodík s dominantnou PEG board stenou v tvare domčeka. Naši zákazníci nám dávajú najavo, že sa tam cítia dobre a za to sme veľmi vďační.

Vizualizácia

“Na projekte pracovali architekti z ateliéru Gresling.“