Už žiadne hrubé bundy, čiapky, šály, pančuchy a obliekanie seba i detí do milióna vrstiev.


Asi každá mamina sa tomu vytúženému jarnému Slnku teší rovnako, však?
Ja osobne sa už neviem dočkať, kedy sa oteplí a ucítim tú najkrajšiu vônu jari. Konečne môžem svojim deťom obliecť len niečo ľahučké a vyraziť von užívať si krásne počasie.Tento rok sme našu ponuku rozšírili o štýlové a funkčné oblečenie, ktoré sa teší veľkej obľube medzi zákazníkmi.
V našej ponuke nájdete ľahké jarné bundičky, bomberky, soft shellové sety, sety do dažďa a doplnky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jarnej výbavy každého správneho littleone člena.

Nižšie Vám pridávam niekoľko jarných inšpirácii :) 


Nové teplákové sety v jarných farbách budú hitom tohtoročnej jari.

 

 

 


 

Jarné bundy sú ľahké a priedušné.

​​​​​

 


Počas jari býva počasie premenlivé, častejšie prehánky nás ale neprekvapia, ak máte vo výbavičke súpravu Dakota, ktorá je nielen nepremokavá, ale aj neprefúkavá.

 


Kaučukové gumáky sú ekologickou variantou tejto obuvi do upršaného počasia.

A najnovšou novinkou sú funkčné bundy DIA. Sú úžasne praktické. Majú vnútorné popruhy, ktoré dieťa využije. keď mu je napríklad teplo. Ja osobne túto bundu odporúčam na športové aktivity, prechádzku v horách a všade, kde Vás môže ešte prekvapiť chladnejšie počasie.

 

 

Vďaka vnútorným pásom si vie dieťa bundu dať na chrbát ako ruksak :)


Tak čo poviete? Ja som neodolala farebným teplákom, ani funkčnej bunde Dia pre môjho syna.

Ak ste si aj Vy vyhliadli nejaký jarný kúsok pre svojho drobca, ale potrebovali by ste poradiť, neváhajte nás kontaktovať na Instagrame alebo mailom na info@littleone.sk


 

Majte sa a užívajte si jarné dni priatelia. wink