Lampa Boris First Light
Littleone s.r.o.

Lampa Boris First Light

DB30BS06

Nový produkt

Stmievateľné a nabíjateľné LED svetlo Mr Maria

Viac detailov

5 položky

74,90 € s DPH

Detaily

Toto je Boris, súčasť zbierky „Miffy and friends“. Boris je priateľom Miffy a bol, podobne ako Miffy, vytvorený holandským ilustrátorom Dickom Brunom.
Nočné svetlo Mr Maria Boris je prenosné a dá sa umiestniť na akýkoľvek tvrdý povrch. Svetlo je stmievateľné pomocou 6 krokov, vďaka čomu je nočné svetlo ideálne na rôzne účely. Či už je to pre ako pomôcka pre kľudný spánok Vášho dieťaťa, búrka alebo ako bezpečný žiariaci kamarát.
Celá rodina bude mať lepší nočný spánok vďaka nočnému osvetleniu Boris, ktoré je vysoké 21 centimetrov. Vezmite si Borisa na dovolenku, dobíja sa pomocou kábla USB-C a bude Vaším spoločníkom na cesty, nech ste kdekoľvek.
Nočné svetlo Boris je vysoké 21 centimetrov a má stmievateľný modul LED Maria Maria. Boris je úžasný spoločník v živote.
Zapnite svetlo pomocou tlačidla zapnutia / vypnutia na spodnej časti lampy a pomocou tlačidla stmavovača hneď vedľa neho vyberte správny jas.
Svetlo je stmievateľné pomocou 6 krokov, vrátane špeciálneho nočného režimu.

Používajte iba certifikované DC5V max. Adaptér USB 2A špeciálne navrhnutý na použitie pre lítium-iónové batérie pri nabíjaní produktu.

Nočné svetlo Boris je najmenšia postava zo zbierky Miffy and Friends a tiež nočné sviečky kolekcie pani Maria. Objavte ostatných priateľov ako Miffy a Snuffy a nájdite nočné svetlo, ktoré vám najviac vyhovuje.

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: