Deka vlnená Faded Rose
Littleone s.r.o.
Výpredaj! Deka vlnená Faded Rose Zväčšiť

Deka vlnená Faded Rose

30300103150NA

Nový produkt

Vlnená deka Elodie Faded Rose

Viac detailov

2 položky

Pozor: Posledné kusy na sklade!

41,93 € s DPH

-30%

59,90 € s DPH

Detaily

V Elodie Details veríme, že produkty ktoré používame v každodennom živote bábätka sú viac, než len jednoduché potreby na uľahčenie života. Našim cieľom je vyzdvihnúť tie malé veci každodenného života bábätka na štýlové doplnky, ktorými by všetky mohli byť.

Naša vlnená pletená deka Elodie Details je najnovším doplnkom našej širokej kolekcie diek. Mäkká zmes vlny a bavlny bude zohrievať vaše dieťatko aj v najchladnejších zimných mesiacoch. Na rozdiel od obyčajných látok sú prírodné materiály ktoré používame priedušné a nedráždia ani tú najcitlivejšiu pokožku. Veľkosť deky je vhodná pre všetky situácie, kedy potrebujete teplejšiu pokrývku pre vaše dieťatko, doma aj vonku.

Vytvorte pasujúci look a perfektnú darčekovú súpravu spolu s našou pletenou vlnenou zaväzovacou čiapkou a pletenými vlnenými palčiakmi vo vintage štýle, dostupnými v pasujúcich farbách.

Materiál: 60% bavlna, 40% vlna. Vždy zabezpečujeme, že surové materiály, ktoré používame, sú z etického zdroja: vlna je vyrábaná vždy bez tzv. "mulesing" a pochádza z Južnej Afriky.

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: