Littleone s.r.o.

VŠADE SAMÉ OBLÁČIKY

VŠADE SAMÉ OBLÁČIKY

               Pri vyberaní doplnkov do detskej izby ja ako mama dvoch detí vždy zvažujem pri ich výbere farebnosť, funkčnosť a  tému, ktorou sa chcem uberať.

Doplnky a detaily, ktorými detský svet dotvárame sa snažím usmerniť celistvo, aby spolu vytvárali dokonalý harmonický celok, ktorý nepôsobí na dieťa rušne a chaoticky. V takomto priestore sa deti vedia lepšie sústrediť na jednu vec, hračku, alebo aktivitu a nerušia ich zbytočné chaotické vnemy.

 

               Pri obľúbenom obláčikovom motíve je vytvorenie snovej detskej izby veľmi efektné aj jednoduché.

Rada Blomingville MINI nám prináša kolekciu obláčikovej rady, ktorú si zamiluje nie len dieťa , ale aj vy ako rodič.

Obláčiky evokujú v každom z nás pocit niečoho nadpozemského, snového, odľahčeného a dotvárajú príjemnú pozitívnu atmosféru v celej detskej izbe.

U nás v Littleone nájdete produkty, ktoré Vám pri zariaďovaní detskej izby hravo pomôžu a vyniknú v nej ako akcenty a pritom budú so sebou krásne ladiť.

 

 

Stôl set obláčiky

Tieto dizajnové stolíky sú ideálnym doplnkom do detskej izby. Využijete ich spolu, ale aj separatne, keď väčší stôl slúži ako hlavný stôl na kreslenie a menší ako nočný stolík.

         

 

 

Koberec

Umiestnite tento koberec pred postieľku, ku knižnici alebo na iné miesto, kde si môže Vaše dieťa rozložiť knižky, hračky a iné veci, ktoré ho napľňajú a robia ho šťastným.

 

Poličky

Bloomingville MINI má v ponuke viacero typov poličiek s motívom obláčikov, stačí si len vybrať.

 

 

 

 

Vešiak na stehu

 

 

Knižnica

Táto knižnica sa dá položiť na zem, na komodu, alebo na nočný stolík, záleží už na Vás kam ju umiestníte tak, aby malo dieťa ľahkú dostupnosť k jeho obľúbeným knižkám.

 

 

           Pri riešení detskej izby a doplnkov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odborne poradíme a aj Vám objednáme doplnky, ktoré práve nemáme na stránke alebo v predajni Littleone.

 

                                                                                                            Lenka Šinská,  mama Izabelky a Sebastiána  a zakladateľka Littleone