Znížená cena! Hniezdo Wildlife Sunset Pink Zväčšiť

Hniezdo Wildlife Sunset Pink

100420012

Nový produkt

Hniezdo pre bábätká Wildlife Sebra

Viac detailov

1 Položka

83,96 € s DPH

-20%

104,95 € s DPH

Detaily

Detské hniezdo sa dá použiť ako podložka na spanie a bezpečná zóna na obklopenie vášho dieťaťa, čím vytvára prostredie pripomínajúce jeho čas v lone matky - bezpečné, teplé a obalené. Pevný a nastaviteľný spodný popruh umožňuje, aby sa hniezdo podľa potreby skrátilo alebo predĺžilo.
Potlač na detské hniezdo pochádza z témy Divoká zver od Sebra. Dizajn na bokoch je tlač tón-na-tónu na pozadí matnej, ružovej, ružovej farby s krásnymi ilustráciami voľne žijúcich živočíchov medzi listami a konármi v svetlejším odtieni. Spodok detského hniezda je ozdobený krásnymi listami v upokojujúcich odtieňoch v niektorých najkrajších farbách jesene - terakota, hrdza, horčičná žltá a lovecká zelená - zmiešané s neutrálnejšími farbami, ako aj niektoré známe pastelové odtiene Sebry v ružovej a modrastej farbe. tóny, všetky s jemným, mierne vyblednutým béžovým podtónom. Na jednej strane detského hniezda sú dve ozdobné klapky, na jednej z nich nájdete ilustráciu opice Maci, ktorá sa nachádza na niekoľkých produktoch v kolekcii Wildlife.


Hniezdo sa dá ľahko premiestňovať a dá sa ľahko vziať so sebou, ako alternatívu k detskej postieľke alebo výťahu.

Dno detského hniezda sa skladá z mäkkej penovej matrace a vysoký okraj má polyesterovú výplň. Organická bavlnená handrička sa dá na pranie ľahko odstrániť, napr. ak sa dieťa plije na kryt.

Materiál: 100% organická bavlna w / poly. vyplniť.
Dĺžka: 86 cm
Šírka: 49 cm
Výška: 10 cm